پکیج محصولات گندزدا و تصفیه آب استخر هیپوپاک

برای نگهداری سلامت آب انواع استخرها، باید اصولی را مد نظر قرار دارد تا در گذر زمان دچار نقصان یا آلودگی نشوند، تعویض آب استخر در فواصل زمانی کوتاه، هزینه زیادی دارد. بهترین روش استفاده از مواد شیمیایی مناسب می باشد که علاوه بر تمیزی استخر، برای سلامت انسان نیز ضرری نداشته باشد. شرکت توسعه فناوری کندوی زرفام با نشان تجاری هیپوپاک به عنوان شرکتی دانش محور در امر تحقیق و توسعه، با دارابودن بخش R&D فعال در حوزه‌های مختلف به جهت دغدغه‌ استخرداران ، پکیجی را تولید نموده تا این نیاز را هزینه پایین برطرف نموده و برای همه قابل دسترس باشد. لازم به ذکر است این محصول مورد تایید سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان غذا-داروی آمریکا (FDA) است.

پکیج محصولات گندزدا و تصفیه آب استخر هیپوپاک شامل موارد زیر است:

  • محلول ضد جلبک آب استخر

نگهداری طولانی مدت آب های موجود در استخرها و حفظ کیفیت و بهداشت در بالاترین سطح همیشه دغدغه استخرداران بوده است. قطعا مهم ترین نکته حفظ تعادل شیمیایی استخر و تنظیم نگه داشتن pH مناسب است.

  • محلول شفاف کننده آب استخر

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای آب استخر پیش بیاید کدر شدن آن است. در چنین مواقعی ابتدا باید علت کدورت را کشف و فیلتراسیون استخر را بررسی کرد. گاهی علت مشکل به‌دلیل یک ایراد کوچک است

  • محلول تنظیم کننده pH آب استخر

pH آب معرف قدرت اسیدی آب بوده ولی قلیائیت آب ومعرف مقاومت آب در برابر تغییر pH است.

استاندارد pH آب استخر در دامنه مطلوب بین 7.2 تا 7.6 می باشد چرا که گندزدایی آب در این طیف مؤثر می باشد. pH از مهم ترین خواص فیزیکی و شیمیایی آب استخر می باشد. که در این میان حفظ دامنه pH بر طبق استاندارد، مهم ترین خصوصیت آب استخر از نظر شیمیایی می باشد

  • کیت سنجش کلر و pH

آزمایش آب استخر برای اطمینان از سلامت و کیفیت آب اجرا می گردد  برای اینکه یک استخر کاملاً بهداشتی، تمیز و ایمن برای شنا داشته باشیم باید انواع آزمایش های مورد نیاز آب استخر (فیزیکی- شیمیایی، میکروبی و بیولوژیک) را به صورت منظم روی آب استخر انجام دهیم.

  • قرص تصفیه و گندزدای آب استخر (قرص کلر)

ضدعفونی یکی از مهمترین مباحث در تامین بهداشت آب استخر است. استفاده از کلر و   ترکیبات آن از متداول ترین روش های ضدعفونی آب استخر است که به دلیل اثربخشی، سادگی و هزینه کمتر در بسیاری از استخرها مورد استفاده قرار می گیرد.

پکیج گندزدا و تصفیه آب استخر هیپوپاک

موارد استفاده از محصولات تصفیه و گندزدای آب استخر هیپوپاک

  1. پیشگیری از آلودگی استخرهای تازه پر شده

  2. درمان استخرهای آلوده