استخر پیش ساخته زرفام

یکی از محبوب ترین تفریحات و ورزش ها برای سلامت جسم و روح، شنا و آب درمانی است. از طرفی ممکن است استفاده از استخرهای عمومی به جهت محدودیت سانس، ازدحام و شلوغی و بیماری و عفونت های ناشی از آب استخر برای همه امکان پذیر نباشد.

استخرهای خانگی تفریحات آبی، آب‌درمانی، ورزش، تمدد اعصاب و راحتی خیال، محل بازی و تفریح را برای همه اعضای خانواده مهیا می‌سازد و به دلیل داشتن سطحی یکنواخت نسبت به استخرهای بتنی برای کودکان از امنیت بالایی برخوردار است.

یکی از بهترین گزینه ها، استفاده از استخرهای پیش ساخته زرفام است. استخرهای فایبرگلاس زرفام در شرکت فراساخت نوین زرفام تحت لیسانس شرکت Mixonall آلمان و در 5 سایز مختلف تولید می‌شوند. 

مشخصات استخر پیش ساخته 3 در 8 متر زرفام

یکی از ابعاد استخرهای زرفام به طول 8 در عرض 3 متر می باشد. متداول ترین شکل هندسی استخرها به صورت مستطیلی می باشد. این سایز استخر نیز به صورت مستطیلی شکل طراحی گردیده است. این سایز استخر جهت تفریح، بازی کودکان و آب درمانی بزرگسالان به صورت دوعمقه در نظر گرفته شده است. قسمت کم عمق این استخر 1 متر و قسمت پرعمق آن 1/6 متر می باشد. 

همچنین در این استخر، پله هایی تعبیه گردیده است که مسیر ورود به استخر را آسان می کند و نیاز شما را به نردبان استخری مرتفع می کند. همچنین بزرگسالان از این پله ها می توانند جهت حمام آفتاب استفاده کنند. علاوه بر طراحی منحصربفرد و زیبا فضای مفید بالایی نیز دارد. به صورت دفنی، نیمه دفنی و روکار قابل نصب می باشد. همچنین این استخرها 5 سال گارانتی و 20 سال خدمات پس از فروش دارند.

تجهیزات جانبی استخر زرفام

  • چراغ های هالوژن ضد آب
  • اسکیمر برای جمع آوری اجسام شناور در سطح آب
  • نازل های ورودی
  • فیتینگ خروجی آب 
پروژه استخر 3x6
 
مشخصات فنی استخر 3 در 8 متر
ابعاد3x8 متر
عمقپر عمق 160 سانتی‌ متر - کم عمق 100 سانتی متر
حجم  30000 لیتر
وزن530±25 کیلوگرم

 

مراحل نصب استخرهای پیش ساخته زرفام

  1. جانمایی محل نصب                                                             5.جایگذاری استخر
  2. گودبرداری                                                                          6.لوله کشی، نصب تجهیزات
  3. تسطیح و آماده سازی بستر نصب                                           7.پرکردن دور استخر و آبگیری
  4. انتقال بدنه استخر به محل نصب                                             8.محوطه سازی و راه اندازی
استخر زرفام